Jesteśmy jednym z laureatów 8. edycji programu #WzmocnijSwojeOtoczenie!
Dzięki grantowi przyznanemu przez @Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Gmina Paszowice we współpracy z Centrum Kultury w Paszowicach zrealizuje projekt pn. „Sieć defibrylatorów AED zwiększających bezpieczeństwo Gminy Paszowice”.
W ramach projektu:
-zakupimy i zamontujemy 3 ogólnodostępne defibrylatory AED,
-urządzenia
pojawią się w miejscowościach Kłonice, Pogwizdów oraz Nowa Wieś Wielka,
-zamontowane zostaną specjalne szafki umożliwiające całodobowy dostęp do
AED,
-oznakujemy lokalizacje urządzeń i zgłosimy je do ogólnopolskiej
bazy AED,
-zorganizujemy szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i obsługi
AED dla mieszkańców przy współpracy z jednostkami OSP.
Dzięki realizacji projektu mieszkańcy oraz osoby odwiedzające Gminę
Paszowice zyskają szybszy dostęp do sprzętu ratującego życie, a lokalna
społeczność zwiększy swoją wiedzę i gotowość do reagowania w sytuacjach
zagrożenia życia
Program „Wzmocnij Swoje Otoczenie” to ogólnopolska inicjatywa grantowa
realizowana przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A., która aktywnie
wspiera lokalne społeczności w działaniach na rzecz poprawy
infrastruktury, bezpieczeństwa, edukacji, efektywności energetycznej
oraz ochrony środowiska
Więcej o programie i jego organizatorze znajdziecie na:











