Przy Ośrodku Zdrowia w Paszowicach zakończono prace związane z odnowieniem podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami. Wymieniono i pomalowano uszkodzone elementy konstrukcji, dzięki czemu wejście do budynku jest teraz bezpieczniejsze i estetycznie odświeżone.
Odnowiony podjazd przy Ośrodku Zdrowia w Paszowicach
Archiwum









